Fundraiser*ka Ministra Zdraví (ukončeno) - MInistr zdraví

Fundraiser*ka Ministra Zdraví (ukončeno)

Nástup: leden / únor 2023
Úvazek: plný
Místo výkonu práce: primárně Praha

Ministr Zdraví z.ú. je nově vznikající multidisciplinární expertní platforma s cílem podpořit, iniciovat a přispět z  pozice občanské společnosti k nutným změnám v českém zdravotnictví. Jelikož jde o nově vznikající think tank, tak budete mít jedinečnou příležitost nastavit, vybudovat a rozběhnout komunikační a marketingovou strategii nově vznikající organizace.

Kdo Vás hledá:

Ministr Zdraví z.ú. je nově vznikající ideová a expertní interdisciplinární platforma spojující profesionály z různých oblastí, s cílem podpořit, iniciovat a přispět z pozice občanské společnosti k nutným změnám v českém zdravotnictví. Nevytváříme alternativu k Ministerstvu zdravotnictví ČR. Připomínáme, že středem péče o zdraví je pacient, že zdraví je kapitál a péči o něj má každý ve svých rukou. Jelikož jde o nově vznikající think tank, tak budete mít jedinečnou příležitost podílet se na nastavení, vybudování a rozběhu fundraisingové strategie nově vznikající organizace.

Co Vás u nás čeká?

Do našeho malého týmu právě se rozjíždějící nové platformy – think tanku pod názvem Ministr Zdraví, hledáme zkušeného fundraisera*ku, který posílí práci naší fundraisingové manažerky a spolu vytvoří sehraný tým. Náš fundraising stavíme hlavně na firemních dárcích, individuálních významných dárcích a zatím okrajově na grantech a ostatních zdrojích. Náš rozpočet se pohybuje v nižších desítkách milionů Kč a jelikož jsme na počátku vzniku (fungujeme necelý rok), potřebujeme někoho, kdo se nebojí výzev, přímé komunikace s lidmi, jednání o penězích a otevírání nových dveří. Práce fundraisera u nás spočívá hlavně v prospectingu – budování sítě kontaktů a oslovování prospektů. Máme již nastavenou fundraisingovou strategii, ale spousta věcí se teprve rozjíždí. Proto je zde i velký prostor pro seberealizaci, nové nápady, přístupy.

Pokud se dlouhodobě pohybujete v oblasti firemních dárců, CSR nebo nadací, máte již vybudovaný profesní okruh kontaktů a zkušenosti, které by nás mohli posunout k nastavenému cíli, pošlete nám svůj životopis a něco k motivaci, proč se k nám máte chuť přidat. Budeme moc rádi pokud nám pomůžete fundraising rozjet.

Co nabízíme?

Velmi zajímavou, neotřelou a originální tématiku, práci ve velmi zajímavém expertním okruhu lidí (kabinet Ministra Zdraví), flexibilní pracovní dobu, možnost stát u zrodu velmi zajímavé platformy ovlivňující systém a zdraví českého občana. Platové ohodnocení je přizpůsobeno délce a rozsahu zkušeností a je na individuální domluvě.


Motivační dopis a životopis zasílejte emailem s předmětem VÝBĚRKO FUNDRAISER na email pavel.gruber@ministrzdravi.cz.